Mazgāšanas matrača aizsargs

Matraču aizsargi aizsargā matracis no netīrumiem, mitruma un ērcēm. Ja tas netiek mazgāts regulāri, tas apstulb ar baktērijām, blaugznām, ērcēm un citiem maziem organismiem. Lai to novērstu, tas ir pareizi jāmazgā. Mēs izskaidrojam, kā tā darbojas.

matrača pārvalks augšējai vai apakšējai daļai?

matrača aizsargi ir tie paši, kas atrodas zem matrača, lai novērstu drēbjus un tos, kas atrodas uz matrača. Matraču aizsargi, kas atrodas zem matrača, ir arī mazgājami, bet reti tos ir jānomazgā, tie ir gandrīz netīši. Turpmāk mēs atsaucamies uz matrača vākiem, kas atrodas uz matrača, tā saukto matrača spilventiņu vai Matatzentopper.

Cik bieži vajadzētu mazgāt matrača aizsargu?

matrača aizsargi absorbē lielu daļu no sekrēta šķidruma, kā arī netīrumus, piemēram, blaugznas, pārtikas atliekas, kā arī ērces un baktērijas. Jo biežāk tu nomazgāji savu matrača vāku, jo mazāks ir ērču un gružu skaits jūsu gultā. Tomēr matrača aizsargiem nav nepieciešams, un tos nedrīkst mazgāt tik bieži, kā, piemēram, Gultas veļa. Centieni šeit būtu pārāk lieli, un materiāls laika gaitā var tikt ietekmēts. Uzminiet matrača aizsargus, kas jānomazgā ik pēc trim mēnešiem.
Biežāka mazgāšana ir noderīga, ja:

  • tu bieži ēst gultā vai izlijušo šķidrumu
  • jūs sviedri stipri
  • Jums ir cieš no mājas putekļu šaušanas alkatību vai līdzīga

Kā karstais matraci vāki jāmazgā?

Pērkot, pārliecinieties, ka jūsu matrača aizsargs ir mazgājams 60 ° C temperatūrā. Pie zemākas temperatūras ērces un baktērijas nemirst. Taču karsts, nekā 60 ° C, nav jānomazgā, jo mikroorganismu iznīcināšanai pietiek ar 60 ° C. Mazgāt

matracis aizsargs: rokasgrāmata

    • pietiekami liela veļas mašīna līdzeklis
    • sodas, iespējams mājas līdzekļus, lai likvidētu traipus

pirmais traipu

Vai matracis vāka vietām, piemēram, Asins traipi, urīna traipi, kafijas traipi vai kaut kas cits, pirms veļas mazgājamās mašīnas darbības jāveic iepriekš. Patiesi brīnumaini darbi Zelta ziepes. Vai nav pie rokas, var piekļūt šādām mājas aizsardzības līdzekļiem:

  • soda cepamais pulveris

Strength Mix uzsver izvēlēto pulvera ar nelielu daudzumu ūdens, veidojot viskozu pastu, un tas uz iepriekš mitru vietas. Ļaujiet tai nožūt. Žāvējot, ūdens kopā ar pulveri izvelk traipu no šķiedrām.

Noņemiet traipus ar citronskābes vai etiķa un ūdens maisījumu. Dabā traipu no ārpuses uz iekšu. Izmantojiet etiķi vai citronskābi tikai uz baltiem matraču aizsargiem!

2. veļas mašīna

Ievadiet nomazgājiet matraču pārvalki veļas mašīnā un mazgāt ar maigu ciklā pie 60 ° C temperatūrā, ja vien kopšanas etiķetes nav norādīts, ka tas ir mazgājams 30 vai 40 ° C

Nekad nomazgājiet matrača aizsargu karstāka nekā noteikts!

Ja jūsu matrača aizsargs ir balts, pievienojiet tējkaroti sodas bungu vai mazgāšanas līdzekļa nodalījumu. Soda ir antibakteriāla un balinoša iedarbība.

3. Žāvēšana

Pēc mazgāšanas noformulējiet vēl mitru matrača aizsargu un pakaviet to svaigā gaisā. Lielākā daļa matrača vāku nav piemērotas žāvētājam.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru